Kto hostuje Stronę?

narzędzie do sprawdzania hostingu stron

Opinia o hostingu webd.pl


2013-06-17 17:47:06

Ianna ze strony ianna.com.pl napisał:

Pojemność:
Transfer:
Baza danych:
Dostępność:
Cena:
mi się tu podoba

więcej opinii o webd.pl

Opinia o hostingu webserwer.pl


2013-06-14 13:42:11

Janika ze strony polecamszczeglniepomocadmina napisał:

Pojemność:
Transfer:
Baza danych:
Dostępność:
Cena:
Po niejakich perypetiach z innym dostawcą dojrzałam w końcu do przenosin - akurat znajomy trzyma u nich stronę to stwierdziłam a co mi szkodzi spróbować. I okazało się super - nie radziłam sobie z przenosinami - pomoc techniczna zrobiła to za mnie, a co najlepsze z uśmiechem w głosie i gratisowo. Pewnie się trochę po kątach pośmiali z naiwnej blondi... ale niech im na zdrowie idzie - naprawdę pomogli błyskawicznie a strona śmiga jak należy i najważniejsze to ich filtr spamu - w końcu widzę, że takie cudo może działać. Naprawdę gorąco polecam

więcej opinii o webserwer.pl

Opinia o hostingu biznes-host.pl


2013-05-25 10:08:47

Robert ze strony wzrostgwiazd.info napisał:

Pojemność:
Transfer:
Baza danych:
Dostępność:
Cena:
Moja opinia nie dotyczy żadnego pakietu opisanego na tej stronie, gdyż nie korzystam w tej firmie z hostingu współdzielonego. Wziąłem tam na próbę VPS-a i jestem pod wrażeniem jakości oferowanej usługi. Dostępność w skali roku na takim serwerze wynosi 99.9%, a jeśli już coś się zdarzy, że serwer jest offline, to zwykle po 15 minutach od napisania do supportu w tej sprawie, serwer znów jest dostępny. Wysyłanie powiadomienia do centrum obsługi klienta lub obsługi technicznej w sprawie niedziałającego serwera, zawsze ma u nich największy priorytet. Co ciekawe, gdy raz napisałem do nich o 23:30, odpisali po 15 minutach. Odpisują też w soboty i niedziele. Nie dość, że nie śpią po nocach, to jeszcze pracują w soboty, niedziele i święta. Ceny VPS-ów są tam naprawdę konkurencyjne. Płacąc z góry za rok, można kupić serwerek już za 168 PLN brutto (przy płatności za rok otrzymuje się 50% rabatu). Parametry oczywiście nie będą w tej cenie rewelacyjne, ale wydajność takich stron będzie o wiele lepsza niż w najdroższym pakiecie hostingu współdzielonego. Za 168 zł dostaniemy 10GB miejsca na serwerze, gwarantowane 256 MB RAMu (max. 512 MB), gwarantowany procesor 1GHz (max. 3 GHz), transfer 100GB na miesiąc, ale w rzeczywistości może on być nawet nielimitowany. Jedynym minusem jest samodzielna administracja takim serwerem (istnieje możliwość wykupienia opcji administracji, ale wówczas doliczone zostanie 300 zł).

więcej opinii o biznes-host.pl

Opinia o hostingu 8p.pl


2013-05-15 07:08:06

Patryk ze strony ukspogoria.pl napisał:

Pojemność:
Transfer:
Baza danych:
Dostępność:
Cena:
No słabizna po całości. Nie mogę niestety polecić usług tej firmy :/

więcej opinii o 8p.pl

Opinia o hostingu iq.pl


2013-04-29 09:05:26

Marcin ze strony koltatpl napisał:

Pojemność:
Transfer:
Baza danych:
Dostępność:
Cena:
mój sklepik na oprogramowaniu Kqs.store na żadnym z wcześniejszych serwerów (nazwa.pl - home.pl) nie działał tak sprawnie jak w Iq.pl Po prostu klikam i jest tak, jak być powinno. Już nie tracę klientów którzy nie mogli dokończyć zamówienia bo strona mieliła, mieliła i nic. Teraz działa. Oby moja fascynacja nie trwała krótko, mam nadzieję że takie działanie hostingu to standard na długo.

więcej opinii o iq.pl