Kto hostuje Stronę?

narzędzie do sprawdzania hostingu stron
Sprawdzacz hostingu

Jest to narzędzie dla webmasterów oraz zwykłych użytkowników internetu pozwalające zbadać, która firma udostępniająca serwery pod strony internetowe hostuje stronę, którą jesteś zainteresowany.

Narzędzie jest to szczególnie przydatne jeśli chcesz sprawdzić konkurencję działającą w Twojej internetowej branży. Możesz również użyć go jeśli chcesz wyśledzić osobę, która narusza prawo, przykładowo, publikując nielegalne treści lub kradnąc zawartość Twojej strony.

Na stronie głównej serwisu zobaczysz pole, gdzie możesz wpisać nazwę jakiejkolwiek strony, następnie wciskasz przycisk Sprawdź i wszystko staje się jasne.

Kontakt pod adresem admin@ktohostujestrone.pl

Weryfikator domen

Dzięki temu narzędziu możesz sprawdzić dostępność domeny. Wystarczy, że podasz jej nazwę i wybierzesz końcówki, które Cię interesują, a następnie klikniesz przycisk Sprawdź.

Wyniki wyświetlone zostaną w odpowiednich kolorach:
- czerwony: domena jest zajęta
- zielony: domena jest dostępna
- pomarańczowy: sprawdzanie w toku

Dostępne końcówki:
pl, com, com.pl, net, net.pl, info, info.pl, org, org.pl, tv, biz, eu

Ranking hostingów

Jeśli szukasz hostingu współdzielonego w rozsądnej cenie koniecznie zajrzyj do naszego rankingu hostingów.

Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje o parametrach kont hostingowych 102 firm (m.in. pojemność konta, transfer danych, ilość baz danych, cena), a także opinie użytkowników, na podstawie których wyliczana jest średnia ocena każdego z hostingów.

Jeśli masz wykupiony hosting w którejś z firm i jesteś zadowolony (lub też nie) z oferowanych usług, podziel się z innymi swoją opinią i oceń swojego usługodawcę.